Obec Nepřevázka

Integrace dopravy PID

Aktuální informace 31.3.2020

Vyjádření Středočeského kraje:

Vážené paní starostky, vážení páni starostové, vážení dopravci a vážení kolegové,

v souvislosti s pokračujícími opatřeními vlády ČR během probíhající pandemie koronaviru bych Vás chtěl z pověření ředitele IDSK informovat o tom, že realizace integračních projektů v oblastech Zásmucko, Voticko, Kokořínsko a Dobrovicko bude oproti původním předpokladům odložena.

Termín realizace těchto projektů bude záviset na ukončení nouzového stavu v ČR a navazujících opatřeních spočívajících zejména v omezeném pohybu osob. V tuto chvíli předpokládáme, že po ukončení opatření vlády ČR proběhne během následujících cca dvou týdnů u výše uvedených oblastí kontrola připravenosti projektů. Nový termín integračních projektů pak bude následně stanoven s odstupem čtyř až šesti týdnů po provedeném zhodnocení stavu připravenosti jednotlivých projektů a též ve vazbě na epidemiologický stav v České republice. Odložení realizace se týká také navazujících úprav autobusových linek, které nebudou v rámci těchto integračních projektů zapojeny do systému PID, ale jejichž změny byly integrací v jednotlivých oblastech vyvolány.

O konečném termínu realizace budete samozřejmě včas informováni (nyní lze předpokládat realizaci u prvních připravených projektů nejdříve během letních prázdnin). Konkrétnější informace budou následně zveřejněny na internetových stránkách www.pid.cz.

Věřím, že uvedenou informaci přijmete s pochopením.

S přáním klidných dnů

Pavel Procházka

Vedoucí oddělení plánování dopravy

Dnes je neděle, 12. 7. 2020, 21:29:41

Počasí dnes:

12. 7. 2020

oblacnosdestem

Bude polojasno až oblačno, ojediněle přeháňky. Denní teploty 18 až 22°C. Noční teploty 10 až 6°C.

Poslední přidaná fotografie

Svátek má Bořek