Obec Nepřevázka
Nepřevázka
Oficiální stránky obce

Sběrný dvůr Dobrovice

OÚ Nepřevázka informuje o další možnosti zajištění likvidace odpadů. OÚ Nepřevázka smluvně zajistil pro trvale přihlášené občany obce Nepřevázka možnost odběru velkoobjemového odpadu za zvýhodněných podmínek. Sběrný dvůr Dobrovice samozřejmě bude odebírat odpad i od občanů, kteří nemají trvalé bydliště v obci Nepřevázka jen s tím rozdílem , že za likvidaci budou muset platit dle platného sazebníku sběrného dvora plnou cenu. Od 1.6. 2020 tedy máte další možnost jak odpad zlikvidovat ihned. Nemusíte tedy čekat na hromadný sběr velkoobjemového odpadu, který obec provádí 2x ročně. Můžete si odpad odvézt sami tak jak Vám to bude vyhovovat. Nezapomeňte sebou občanský  průkaz k prokázání totožnosti a bydliště. Údaje o sběru odpadu pro jednotlivé osoby jsou shromažďovány na OÚ. Občanům poté bude 1x ročně vystavena faktura za likvidaci  odpadu předaného do sběrného dvora v Dobrovici.

Dnes je sobota, 13. 4. 2024, 15:13:27

Odstávky ČEZ

ČEZ Distribuce – Plánované odstávky

dnes, sobota 13. 4. 2024