Obec Nepřevázka
Nepřevázka
Oficiální stránky obce

Sběrný dvůr Dobrovice

OÚ Nepřevázka informuje o další možnosti zajištění likvidace odpadů. OÚ Nepřevázka smluvně zajistil pro trvale přihlášené občany obce Nepřevázka možnost odběru velkoobjemového odpadu za zvýhodněných podmínek. Sběrný dvůr Dobrovice samozřejmě bude odebírat odpad i od občanů, kteří nemají trvalé bydliště v obci Nepřevázka jen s tím rozdílem , že za likvidaci budou muset platit dle platného sazebníku sběrného dvora plnou cenu. Od 1.6. 2020 tedy máte další možnost jak odpad zlikvidovat ihned. Nemusíte tedy čekat na hromadný sběr velkoobjemového odpadu, který obec provádí 2x ročně. Můžete si odpad odvézt sami tak jak Vám to bude vyhovovat. Nezapomeňte sebou občanský  průkaz k prokázání totožnosti a bydliště. Údaje o sběru odpadu pro jednotlivé osoby budou shromažďovány na OÚ. Občanům poté bude 1x ročně vystavena faktura za likvidaci  odpadu předaného do sběrného dvora v Dobrovici.

Poslední přidaná fotografie

Svátek má Izabela

Státní svátky a významné dny na dnešek:

• Mezinárodní den solidarity osvobození politických vězňů
  • Světový den Parkinsonovy choroby
  • Mezinárodní den boje proti hluku

Zítra má svátek Julius

Státní svátky a významné dny na zítřek:

• Mezinárodní den letectví a kosmonautiky